Roman Wawrzyniak Roman Wawrzyniak Roman Wawrzyniak
Kierownik Wydziału Audycji Informacyjnych i Publicystycznych

tel. 61 850 64 91
roman.wawrzyniak@tvp.pl

Wydawcy Teleskopu

Beata Grochowalska Beata Grochowalska Beata Grochowalska
wydawca

tel. 61 850 64 91
beata.grochowalska@tvp.pl


Łukasz Maciejewski Łukasz Maciejewski Łukasz Maciejewski
wydawca/prezenter

tel. 61 850 64 91
lukasz.maciejewski@tvp.pl

Radosław Śledziński Radosław Śledziński Radosław Śledziński
wydawca/dziennikarz

tel. 61 850 64 91
radoslaw.sledzinski@tvp.pl


Dziennikarze Teleskopu

Bartłomiej Pomianowski Bartłomiej Pomianowski Bartłomiej Pomianowski
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
bartlomiej.pomianowski@tvp.pl


Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
mateusz.wojciechowski@tvp.pl


Eugeniusz Romer Eugeniusz Romer Eugeniusz Romer
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
eugeniusz.romer@tvp.pl


Aleksandra Kowalewska Aleksandra Kowalewska Aleksandra Kowalewska
dziennikarz/researcher

tel. 61 850 64 91
aleksandra.kowalewska@tvp.pl


Jan Billert Jan Billert Jan Billert
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
jan.billert@tvp.pl


Natalia Patyk Natalia Patyk Natalia Patyk
dziennikarka

tel. 61 850 64 91
natalia.patyk@tvp.pl


Krystian Kaliszak Krystian Kaliszak Krystian Kaliszak
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
krystian.kaliszak@tvp.pl


Anna Molska Anna Molska Anna Molska
dziennikarka

tel. 61 850 64 91
anna.molska@tvp.pl


Karol Kosidowski Karol Kosidowski Karol Kosidowski
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
karol.kosidowski@tvp.pl


Przemysław Tórz Przemysław Tórz Przemysław Tórz
dziennikarz

tel. 61 850 64 91
przemyslaw.torz@tvp.pl


Prezenterki pogody

Patrycja Kasperczak Patrycja Kasperczak Patrycja Kasperczak
prezenterka pogody

tel. 61 850 64 91
patrycja.kasperczak@tvp.pl


Żaneta Rosińska Żaneta Rosińska Żaneta Rosińska
prezenterka pogody

tel. 61 850 64 91
zaneta.rosinska@tvp.pl

Agnieszka Maćkowiak Agnieszka Maćkowiak Agnieszka Maćkowiak
prezenterka pogody

tel. 61 850 64 91
 

Dziennikarze innych redakcji TVP3 Poznań

Ewa Siwicka Ewa Siwicka Ewa Siwicka
dziennikarka/prezenterka

tel. 61 850 64 22
ewa.siwicka@tvp.pl


Dariusz Nowakowski Dariusz Nowakowski Dariusz Nowakowski
dziennikarz/prezenter

tel. 61 850 64 22
dariusz.nowakowski@tvp.pl


Dorota Knop-Dolata Dorota Knop-Dolata Dorota Knop-Dolata
dziennikarka/prezenterka

tel. 61 850 64 82
dorota.knop@tvp.pl


Wojciech Paczyński Wojciech Paczyński Wojciech Paczyński
dziennikarz

wojciech.paczynski@tvp.pl

Agnieszka Nawrocka Agnieszka Nawrocka Agnieszka Nawrocka
dziennikarka

tel. 61 850 64 91
agnieszka.nawrocka@tvp.pl


Justyna Andersz-Rychter Justyna Andersz-Rychter Justyna Andersz-Rychter
dziennikarka

Dziennikarze redakcji sportowej

Zenon Milczewski Zenon Milczewski Zenon Milczewski
szef redakcji sportowej

tel. 61 850 65 42-46
zenon.milczewski@tvp.pl

Tomasz Wójcik Tomasz Wójcik Tomasz Wójcik
dziennikarz redakcji sportowej

tel. 61 850 65 42
tomasz.wojcik@tvp.pl

Beata Oryl-Stroińska Beata Oryl-Stroińska Beata Oryl-Stroińska
dziennikarka redakcji sportowej

tel. 61 850 64 12
beata.oryl@tvp.pl

Małgorzata Kubiak Małgorzata Kubiak Małgorzata Kubiak
dziennikarka redakcji sportowej

tel. 61 850 65 42-46
malgorzata.kubiak@tvp.pl