Roman Wawrzyniak Roman Wawrzyniak Roman Wawrzyniak
Kierownik Wydziału Audycji Informacyjnych i Publicystycznych

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
roman.wawrzyniak@tvp.pl

Wydawcy Teleskopu

Beata Grochowalska Beata Grochowalska Beata Grochowalska
wydawca

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
beata.grochowalska@tvp.pl


Dorota Knop-Dolata Dorota Knop-Dolata Dorota Knop-Dolata
wydawca/prezenter

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
dorota.knop@tvp.pl


Dariusz Klincewicz Dariusz Klincewicz Dariusz Klincewicz
wydawca

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
dariusz.klincewicz@tvp.pl


Dziennikarze i prezenterzy

Dariusz Nowakowski Dariusz Nowakowski Dariusz Nowakowski
dziennikarz/prezenter

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
dariusz.nowakowski@tvp.pl


Ewa Siwicka Ewa Siwicka Ewa Siwicka
dziennikarka/prezenterka

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
ewa.siwicka@tvp.pl


Bartłomiej Pomianowski Bartłomiej Pomianowski Bartłomiej Pomianowski
dziennikarz

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
bartlomiej.pomianowski@tvp.pl


Łukasz Maciejewski Łukasz Maciejewski Łukasz Maciejewski
prezenter

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
lukasz.maciejewski@tvp.pl

Robert Chodyła Robert Chodyła Robert Chodyła
dziennikarz/prezenter

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
robert.chodyla@tvp.pl


Agata Wojtkowiak Agata Wojtkowiak Agata Wojtkowiak
dziennikarka/prezenterka

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
agata.wojtkowiak@tvp.pl

Adrianna Borowicz Adrianna Borowicz Adrianna Borowicz
dziennikarka

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
adrianna.borowicz@tvp.pl

Paulina Abram Paulina Abram Paulina Abram
dziennikarka

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
paulina.abram@tvp.pl

Paweł Oses Paweł Oses Paweł Oses
dziennikarz

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
pawel.oses@tvp.pl


Krzysztof Skrzypek Krzysztof Skrzypek Krzysztof Skrzypek
dziennikarz

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
krzysztof.skrzypek@tvp.pl


Agnieszka Nawrocka Agnieszka Nawrocka Agnieszka Nawrocka
dziennikarka

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
agnieszka.nawrocka@tvp.pl


Patrycja Kasperczak Patrycja Kasperczak Patrycja Kasperczak
prezenterka pogody

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
patrycja.kasperczak@tvp.pl


Żaneta Rosińska Żaneta Rosińska Żaneta Rosińska
prezenterka pogody

tel. 61 850 64 91
zaneta.rosinska@tvp.pl

Justyna Andersz-Rychter Justyna Andersz-Rychter Justyna Andersz-Rychter
dziennikarka

Zuzanna Pankros Zuzanna Pankros Zuzanna Pankros
dziennikarka

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
zuzanna.pankros@tvp.pl


Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski Mateusz Wojciechowski
dziennikarz

tel. 61 850 64 91, fax 61 875 26 48
mateusz.wojciechowski@tvp.pl


Dziennikarze redakcji sportowej

Zenon Milczewski Zenon Milczewski Zenon Milczewski
szef redakcji sportowej

tel. 61 850 65 42-46, fax 61 850 65 44
zenon.milczewski@tvp.pl

Tomasz Wójcik Tomasz Wójcik Tomasz Wójcik
dziennikarz redakcji sportowej

tel. 61 850 65 42, fax 61 850 65 44
tomasz.wojcik@tvp.pl

Beata Oryl-Stroińska Beata Oryl-Stroińska Beata Oryl-Stroińska
dziennikarka redakcji sportowej

tel. 61 850 64 12, fax 61 850 65 44
beata.oryl@tvp.pl

Małgorzata Kubiak Małgorzata Kubiak Małgorzata Kubiak
dziennikarka redakcji sportowej

tel. 61 850 65 42-46, fax 61 850 65 44
malgorzata.kubiak@tvp.pl