Piękno jest w nas, czyli we wszystkich, bez względu na to, czy sprawnych, czy nie. To już kolejna akcja Fundacji Podaj Dalej organizowana w Koninie. Tym razem w otwartej przestrzeni centrum handlowego. Przyłączyć mógł się każdy, ale prawdziwymi gwiazdami były dziewczyny na wózkach.

Chodzi o dwa rodzaje piękna. To zewnętrzne, czyli wszystko, co można uzyskać dzięki makijażowi i fryzurze oraz to wewnętrzne. Wózek to z reguły efekt nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. To wewnętrzne piękno to przede wszystkim wewnętrzna siła. Są żonami i matkami.

Walczą nie tylko z codziennymi kłopotami, ale i z oporem własnego ciała. Wszystko wymaga znacznie większego wysiłku. Ewa Kuśmierek, która jest twarzą kampanii jest także wzorem dla całej swojej rodziny. Zwłaszcza dla siostrzeńców. Efekty sesji fotograficznej, która ma wydobyć całe piękno z bohaterek akcji będzie można obejrzeć.

Jedno naprawdę nie ulega wątpliwości. We wszystkich bohaterkach tej sesji fotograficznej jest prawdziwe piękno, widoczne z daleka.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 06.03.2016, GODZ. 17:30