Wspólne zdjęcie i głośny gwizdek na rozpoczęcie wiosennej rundy. Piłkarze Lecha Poznań spotkali się dzisiaj na poznańskim placu wolności z kibicami. Oczekiwania tych drugich, co do rozpoczynających się rozgrywek bardzo duże, ale i sami zawodnicy obiecują walkę o najwyższe cele.

W ten sposób kibice dumy wielkopolski razem z piłkarzami symbolicznie rozpoczęli rundę wiosenną ekstraklasy. Dodatkowo fani razem z drużyną zapozowali do wspólnego zdjęcia, które zostanie wydane na plakacie. Spotkanie na placu Wolności było jednak nie tylko okazją, żeby zobaczyć zawodników ulubionego klubu, ale także zdobyć autograf.

Nadzieje i oczekiwania są bardzo duże. W tej chwili Kolejorz zajmuje piąte miejsce w tabeli ekstraklasy. Podopieczni Nenada Biejlicy tracą do liderującej Jagielloni Białystok 7 punktów. Wśród dobrze już znanych i lubianych przez kibiców zawodników Lecha, można było spotkać nowych piłkarzy poznańskiej lokomotywy to ukraiński obrońca Wołodymyr Kostewicz i rumuński pomocnik Mihai Radut najwyższych obrotach.

Kolejorz wiosenną rundę rozpocznie już w piątek. Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej podejmie Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Cel jest prosty europejskie puchary. Oprócz ekstraklasy przed Kolejorzem jeszcze walka w rozgrywkach Pucharu Polski. Lech Poznań w półfinale zmierzy się z Pogonią Szczecin.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 05.02.2017, GODZ. 18:30