Koniec z świętowaniem imienin czy urodzin w pracy. Taki zakaz swoim pracownikom oraz podległych mu jednostek wydał starosta jarociński. Czy to pożegnanie z kawą i ciastkami w biurach ?

Jak twierdzą niektórzy pracownicy starostwa- już dawno nikt nie świętuje w pracy imienin czy urodzin. Teraz jednak do wszystkich dotarł mail od starosty z sugestią, by tego w ogóle na terenie urzędu czy jednostek podległych nie robić. Pracownicy odebrali to ze spokojem. Starosta tłumaczy, że to niezupełnie tak - nie chodziło mu o to by zakazać słodkiego.

Całe zamieszanie wzięło się stąd, że nie chciał, by obchodzono jego imieniny. Po tej decyzji zarządu ktoś z pracowników nadgorliwie, jak tłumaczy starosta, rozesłał maila drogą okólnika, z sugestią by nie obchodzić imienin niczyich i w ogóle. Oprócz biur i wydziałów w samym starostwie mail dotarł też do podległych szkół.

W I LO w Jarocinie jednak całą sprawą się nie przejmują. Co więcej nauczyciele zapewniają, że także uczniowie raczej nie zwykli nie świętować w szkole. Wygląda więc na to, że problemu nie było i nie ma tylko trochę ciastek z kawą żal.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 16.02.2017, GODZ. 18:30