25 mam i tyle samo historii walki z chorobą nowotworową ich dzieci. Życie kobiet zamyka się w szpitalnych murach, przy łóżkach ciężko chorych dzieci. Chwil dla siebie brak. Dlatego dziś "Drużyna Szpiku" zorganizowała dla mam metamorfozy. By poczuły się kobieco, pewniej i by nabrały sił do dalszej walki.

Uśmiech na twarzach tych kobiet pojawia się bardzo rzadko. Ten dzień miał sprawić, że zapomną o nieustannej walce, którą toczą z trudnym przeciwnikiem rakiem - chorobą z jaką zmagają się ich dzieci. Walczą miesiącami, spędzając przy dziecięcych łóżkach 24 godziny na dobę. Mamy nie mają czasu na własne przyjemności. Dla nich liczą się tylko dzieci.

Aby dziś zapomnieć o bólu Drużyna Szpiku zorganizowała wyjątkową akcję dla 25 mam dzieci chorych na raka. W pięciu salonach fryzjerskich i kosmetycznych panie miały chwilę tylko dla siebie. W salonach fryzjerskich w ruch poszły nożyczki i pędzle. Nie zabrakło tez pielęgnacji paznokci. . Poza chwilą wytchnienia wszystkim pozostaje tylko, a może aż - nadzieja.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 20.03.2017, GODZ. 18:30