Niezwykła sesja zdjęciowa na dachu poznańskiego stadionu. Sportowcy, aktorzy, muzycy - wszyscy na wysokości 50 metrów nad ziemią. Cel szczytny - pomoc dzieciom chorym na nowotwory. Akcję zorganizowała Drużyna Szpiku.

Musieli pokonać swoje lęki. Drużyna Szpiku postawiła przed muzykami, sportowcami, aktorami zadanie, które nie było łatwe. Wspiąć się na najwyższy poziom dachu Stadionu Lecha Poznań. Luz był, ale niektóre gwiazdy musiały pokonać swój lęk wysokości i strach przed otwartą przestrzenią. 20 gwiazd połączyło jedno wyzwanie "Never give up" - czyli nigdy się nie poddawaj - hasło, które przyświeca dzieciakom walczącym z rakiem. Ta sesja fotograficzna na szczycie stadionu była dedykowana maluchom i ich rodzinom, którzy codziennie toczą bardzo trudną walkę z bardzo poważną chorobą.

Gwiazdom cały czas dzielnie kibicował Adam. 4 lata temu lekarze wykryli w głowie chłopca guz. Jego walka zakończyła się sukcesem, ale powrót do pełni zdrowia jest bardzo długi. Jednak Adam udowadnia, że nie wolno się poddawać. Sesja zakończyła się sukcesem. Gwiazdy zrobiły też niespodziankę dzieciom z oddziału onkologii Szpitala Klinicznego Karola Jonszera w Poznaniu i odwiedziły je przy łóżkach.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 19.04.2017, GODZ. 18:30