A politycy Prawa i Sprawiedliwości nie zwalniają i dziś znów są w Wielkopolsce. Tym razem na południu, a dokładnie w Kępnie. Na spotkaniu z tamtejszymi przedsiębiorcami rząd reprezentowali wiceministrowie inwestycji i rozwoju oraz finansów. Mówili o wielkich ułatwieniach, jakie czekają polskie firmy w najbliższym czasie.

O kolejnych ułatwieniach dla przedsiębiorców, które wprowadza rząd Prawa i Sprawiedliwości, w Kępnie mówiła dziś pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Andżelika Możdżanowska. Właśnie małe i średnie firmy potrzebują największego wsparcia, tym bardziej że wkrótce czeka je prawdziwa rewolucja. Podczas sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy premier Mateusz Morawiecki zapowiedział obniżenie podatku CIT z 15% do 9% oraz zmniejszenie składek ZUS dla przedsiębiorców, którzy osiągają przychód niższy niż 5 tysięcy 300 złotych miesięcznie.

Skrzydła przedsiębiorcom pozwalają rozwinąć fundusze Unii Europejskiej - już nie tylko w formie tradycyjnego dofinansowania, ale także korzystnie oprocentowanych pożyczek. Takie pożyczki pozwalają przedsiębiorcom rozwinąć swoje firmy. Wiceminister Andżelika Możdżanowska spotkała się z przedsiębiorcami w ramach akcji Polska jest Jedna - w najbliższym czasie politycy Prawa i Sprawiedliwości mają odwiedzić około 700 miejscowości w całym kraju.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 16.04.2018, GODZ. 18:30