Wielkie piłkarskie święto rozpoczęte. W Moskwie- mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Ale nie trzeba jechać tak daleko, żeby przeżyć piłkarskie emocje. Specjalna strefa kibica w Poznaniu powstała na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rozpoczęła się największa piłkarska impreza na świecie. Przez najbliższy miesiąc wśród kibiców nie będzie innego tematu niż mistrzostwa świata. Nas oczywiście najbardziej interesuje występ biało czerwonych. Ci w środę zameldowali się już w swojej bazie w Soczi - to tu będą trenować podczas mundialu. Polska jest w grupie „H" z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Zadanie niewątpliwe nie będzie należało do łatwych, bo przyjdzie nam się zmierzyć z reprezentacjami z trzech różnych kontynentów.

Pierwszy mecz biało- czerwonych już 19 czerwca. W Moskwie zagramy z reprezentacją Senegalu.
Kolejne spotkania rozegramy 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z reprezentacją kraju kwitnącej wiśni. Oczywiście nasi kibice wierzą, że to nie będą jedyne mecze na rosyjskiej ziemi. Warto dodać, że Polska reprezentacja jest wyjątkowo wielkopolska. W sumie 8 zawodników, którzy pojechali w 23 osobowej kadrze na mundial jest wychowankami lub byłymi zawodnikami Lecha Poznań. To między innymi Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk, czy Sławomir Peszko.

Nie od dziś wiadomo, że Polscy kibice pojadą z reprezentacją na koniec świata jednak ci, którzy nie mogą sobie na to pozwolić mundial i tak mają na wyciągnięcie ręki, bo wszystkie mecze transmitować będzie Telewizja Polska. Telewizja Polska mundialem wypełni 500 godzin swojej ramówki. Wszystkie spotkania oczywiście w najlepszej jakości i zupełnie za darmo, oprócz tego analizy, wywiady i komentarze. Dodatkowo TVP sport nadawane jest już w telewizji naziemnej. W tej sytuacji nam nie pozostaje nic innego jak kibicować i wierzyć w biało-czerownych.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 14.06.2018, GODZ. 18:30