"Polska jest jedna" - pod takim hasłem od kwietnia na terenie całego kraju odbywają się spotkania z posłami Prawa i Sprawiedliwości. Dziś europoseł Ryszard Czarnecki odwiedził gminy Babiak i Kazimierz Biskupi gdzie spotkał się z mieszkańcami.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości cały czas objeżdżają Polskę i spotykają się z mieszkańcami kolejnych miejscowości w ramach cyklu spotkań "Polska jest jedna". Na wschodzie regionu - z mieszkańcami miejscowości Babiak i Kazimierz Biskupi - spotkał się Ryszard Czarnecki. Europoseł PiS w trakcie spotkań mówił o bieżących wydarzeniach politycznych, ważnych także dla lokalnych społeczności. Spotkania pod hasłem "Polska jest jedna" są okazją do poznania rzeczywistych problemów Polaków, nie tylko tych mieszkających w dużych miastach.

W trakcie spotkań politycy Prawa i Sprawiedliwości wyjaśniają też istotę ważnych programów rządowych, takich jak rodzina 500 plus czy Dobry start, gwarantujący każdemu uczniowi 300 złotych na zakup wyprawki szkolnej. Na czasie wciąż jest też tak zwana piątka Morawieckiego, czyli szereg ułatwień dla przedsiębiorców. Do tej pory politycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się już z mieszkańcami kilkunastu wielkopolskich miejscowości.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 17.06.2018, GODZ. 18:30