W czwartek, około godziny 8:00, doszło do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 15 między Jarocinem a Krotoszynem. W miejscowości Golina autobus zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby zostały ranne. W kolejnym wypadku, do którego doszło w Golinie około godz. 11:30 na tej samej drodze, zderzyły się dwa auta osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga krajowa nr 15 ponownie została całkowicie zablokowana.

W porannym wypadku ucierpieli pasażerowie auta osobowego. Rannych zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Autobusem podróżowało 13 osób . Nikomu z pasażerów nic poważnego się nie stało . W akcji wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej . Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Gdy udało się udrożnić ruch doszło tu do następnego wypadku. Tym razem zderzyły się dwa auta osobowe. Dwie osoby, w tym 9-letnie dziecko, zostały przetransportowane do szpitala. Droga krajowa nr 15 ponownie została zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy droga krajową nr 11. Ruch na drodze został przywrócony około godz. 14:00.


OBEJRZYJ CAŁY TELESKOP, 09.08.2018, GODZ. 12:30